TRANSPORT

Samolot? Pociąg? Autokar? A może własny środek transportu? Wyszukamy dla Was najbardziej satysfakcjonującą opcję dotarcia do upragnionego miejsca, oczywiście wedle waszych preferencji.

NOCLEG

Wyselekcjonujemy oferty, znajdując idealną opcję dla Was. Niezależnie od tego czy chciałbyś spać w luksusowym hotelu, czy w studiu na przedmieściach, dzięki czemu Wasza podróż zamknie się w określonym przez Was budżecie. Dobry research to podstawa do zaoszczędzenia na noclegu!

ATRAKCJE

Czym by była podróż bez atrakcji? Jako dopełnienie odnajdziemy odpowiadające Wam atrakcje zarówno płatne, jak i bezpłatne. Może być to zarówno Muzeum Sztuki w Paryżu (bezpłatne dla studentów UE), jak i np. Parasailing nad Morzem Czarnym w Batumi?

OBOSTRZENIA

Nowa sytuacja w jakiej wszyscy się znaleźliśmy wymusiła na nas nieuniknione zmiany w trybie naszego funkcjonowania. Zmiana ta dotyczy również podróży. W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, każdorazowo dołączamy informacje dotyczące bezpiecznego przekraczania granicy oraz pobytu.

UBEZPIECZENIE

Bezpieczeństwo zawsze było dla nas priorytetem, nie tylko w podróży. Każdorazowo dołączamy sugerowane, dedykowane ubezpieczenie do podróży na Wasze życzenie.

FYI

Wiedzieliście, że w Bułgarii gest kiwania głową na boki oznacza "tak" i na odwrót? Aby uniknąć stresowych sytuacji w podróży, do Waszej propozycji dodajemy kilka przydatnych informacji kulturowych jak i np. jakie są gniazdka w danym państwie, bądź jakie obowiązują ceny za przejazdy taksówką.

Rezerwacja od A do Z

W związku z rosnącym zainteresowaniem naszych usług oraz pojawiającymi się wielokrotnymi prośbami z Waszej strony, postanowiliśmy wprowadzić nową możliwość - poprowadzenie rezerwacji za Was, za dodatkową opłatą od A do Z. Jeżeli jesteś zainteresowany tą możliwością, przy składaniu formularza w zakładce GDZIE JEDZIEMY? zaznacz dodatkowo opcję "Chcę abyście dokonali rezerwacji za mnie".