Poprzez formularz GDZIE JEDZIEMY?, chcielibyśmy abyście napisali nam jak najwiecej o swojej planowanej podróży. Wrócimy do Was z sugestiami transportu, noclegów, atrakcji oraz ubezpieczeń, które znaleźliśmy. Bądź tylko wybranych przez Was kategorii.
Napisz nam o tym i dodaj do tego informacje tj. co lubisz? Co jest dla Ciebie ważne? Gdzie już byłeś? Co Ci się podobało? A co nie? Morze czy góry? I wszystko inne co uznasz za istotne. Daj nam wolną rękę w wybranym zakresie! Znajdziemy najciekawsze możliwości w naszej ocenie i Twoim budżecie!
Nasza pomoc kończy się w momencie, gdy zaakceptujecie propozycję, z której jesteście zadowoleni. Następnie na własną rękę przez podane linki, portale (nie mówimy o żadnych krzakach, tylko wiodące, znane portale), dokonujecie rezerwacji, oraz opłaty. Ze swojej strony w razie potrzeby możemy również zaproponować pomoc w tym procesie.

Od niedawna również istnieje możliwość poprowadzenia rezerwacji za Was, za dodatkową opłatą od A do Z. Jeżeli jesteś zainteresowany tą możliwością, przy składaniu formularza w zakładce GDZIE JEDZIEMY? zaznacz dodatkowo opcję "Chcę abyście dokonali rezerwacji za mnie". W ów czas nasz kontakt zostaje przedłużony aż do Waszego powrotu z wyjazdu.
Zależy nam na Waszej pełnej satysfakcji i zadowoleniu, dlatego zawsze wysyłamy kilka propozycji. Pozostajemy w ciągłym kontakcie, więc gdyby żadna z opcji Wam nie podpasowała, na drodze wspólnego porozumienia wyszukamy coś nowego. (Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku! ;) )
 Ceny uzależnione są od rodzaju wyjazdu, ale nie martwcie się zaczynają się one od 50 zł, a kończą na 150 zł jeśli chodzi o dłuższe wycieczki międzykontynentalne. Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu bierzemy się do pracy! Dokładny cennik możecie sprawdzić przy wypełnianiu formularzu GDZIE JEDZIEMY?
Tak! Jak najbardziej istnieje możliwość pomocy w tym zakresie, po wcześniejszym uzgodnieniu zarówno przed jak i również w trakcie podróży. Zaoferować możemy pomoc w języku angielskim oraz niemieckim.
W takiej sytuacji prosimy o ponowny kontakt, gdy nie zarezerwowaliście przesłanej przez nas propozycji w czasie nie przekraczającym tygodnia, znajdziemy coś nowego.