VANWO tworzy dwójka młodych ludzi – Vanessa studentka prawa i Wojciech student Antropologii kulturowej. Od nastoletniego wieku połączyły nas niskobudżetowe podróże. Plan od zawsze był prosty – jak najdalej, jak najdłużej, jak najciekawiej, jak najtaniej, oczywiście przystępnie względem komfortu i zawsze bezpiecznie.  

Podczas jednej z naszej podróży narodził się pomysł współdzielenia się naszym doświadczeniem, umiejętnościami i czasem wraz z Wami. Czy nasz projekt jest kolejnym biurem podróży? Z pewnością jest nam od tego daleko. Biura podróży w założeniu organizują na własną rękę wypoczynek, bądź zwiedzanie w danym miejscu, co często wiąże się z dużą prowizją dla firmy, z której nawet nie zdajemy sobie sprawy.

My natomiast korzystając z własnej wiedzy wyszukujemy, dokładając wszelkich starań wedle Waszych preferencji idealną podróż dla Was. Specjalnie dla Was znajdziemy w dogodnym terminie, transport do danego miejsca, nocleg, ubezpieczenie, a także atrakcje

Wystarczy, że napiszesz nam czym jesteś zainteresowany – weekendowy wypad do Amsterdamu w określonym budżecie? Tygodniowe wakacje nad morzem w ciepłym miejscu w przystępnej cenie? Szaleństwo w Barcelonie bez ograniczeń? Pizza we Włoszech, albo Chaczapuri w Gruzji? A może dowolne miejsce? Dowolny termin? Dowolny budżet? To wszystko zależy już od Ciebie.

Skontaktuj się z nami poprzez opcję GDZIE JEDZIEMY i uzgodnijmy szczegóły! :)


o co chodzi?