TAJLANDIA NA TYDZIEŃ

Wytyczne jakie uzyskaliśmy były następujące: spokojny, nieduży hotel, blisko plaży, na jednej z tajlandzkich wysp, możliwość korzystania ze skutera wodnego, nurkowania oraz masaży tajskich na miejscu. Dzięki uprzejmości Pana X, mamy możliwość podzielić się z Wami przygotowaną przez nas propozycją w ramach przykładu. Oto co przygotowaliśmy:

SYLWESTER - DOMEK W POLSCE

Tym razem dzięki uprzejmości Jakuba mamy możliwość podzielić się z Wami nietypową propozycją jaką mieliśmy przyjemność wykonać. Wytyczne jakie uzyskaliśmy brzmiały następująco: wyjazd z Opola do domku na sylwestra, z możliwością wykorzystania własnego środka transportu, w zakresie czasowym od 31 grudnia do 2 stycznia dla około 10 osób, w jak najmniejszym budżecie.

WYSPY KANARYJSKIE

Wytyczne jakie uzyskaliśmy były następujące: kierunek - Wyspy Kanaryjskie lub Dominikana; wylot - początek stycznia; ilość osób- 2 dorosłe, dziecko 5 lat i dziecko 2 lata; budżet: 8-10 tysięcy złotych; inne preferencje dotyczące noclegu, atrakcji itd.: duże baseny, all inclusive, jeżeli Wyspy Kanaryjskie - podgrzewane baseny, atrakcje dla dzieci, dobry standard. Zapraszamy do zapoznania się z tym co przygotowaliśmy.

DŁUGI WEEKEND W SPA